Błąd przy otwieraniu projektu

Tematy ściśle związane z programem ARCHICAD (tworzenie dokumentacji, modelowanie itp.)

Moderator: Rafał

Gość
Reputacja: 0

Błąd przy otwieraniu projektu

Postautor: home visual » czw, 14-03-2019 23:27

• 0
Witam. Mam problem z otworzeniem projektu. Ilekroć próbuję to zrobić wyskakuje mi komunikat: ,,ARCHICAD pracuje w wersji edukacyjnej i nie może odczytać tej wersji dokumentu. 22.0". Wcześniej używałem AC 22 W wersji testowej i ten projekt był w niej zapisywany, teraz od kiedy używam wersję edukacyjną nie mogę go otworzyć. Czy jest jakiś sposób, żeby to naprawić? Albo chociaż importować z niego swoje ulubione obiekty, ściany, stropy, kombinacje warstw, szablony wydruku?

Proszę o pomoc.

Autochton
(nie chce się wyprowadzić)
Reputacja: 31

Re: Błąd przy otwieraniu projektu

Postautor: Koala » pt, 15-03-2019 11:02

• 0
Nie dasz rady tego pliku otworzyć...

Jedyny sposób na późniejsze otwarcie pliku z 30-dniówki to wersja pełna z kluczem: i uwaga nie można tej testówki odinstalowywać a uruchomić ją z kluczem.
Plik jest zaszyfrowany i jesli skasowałeś testówkę to klucz szyfrowania poszedł na drzewo i danych nie odzyskasz, sorry.

Pozdr,
Koala
WDROŻENIA I TRENINGI ARCHICADA U KLIENTA. PLIKI PROTOTYPOWE AUTOMATYZUJĄCE PRACĘ I OBIEKTY GDL NA ZAMÓWIENIE

Wróć do ARCHICAD