Dachówka/blachodachówka modelowanie oraz współpraca programu

Tematy ściśle związane z programem ARCHICAD (tworzenie dokumentacji, modelowanie itp.)

Moderator: Rafał

Gość
Reputacja: 0

Dachówka/blachodachówka modelowanie oraz współpraca programu

Postautor: michuoz » wt, 12-06-2018 14:13

• 0
Witam forumowiczów,

1.Chciałem zapytać, jak radzicie sobie z wykonaniem dachówki/blachodachówki w 3d jako pokrycie dachowe, czy modelujecie pojedynczy element dachówki w kształtach i mozolną pracą "nakładacie" na dach ( i co np. z obróbką koszowych narożnych przy wielospadach) , czy macie jakies biblioteki które modeluja się od razu do kształtu dachu - wiem że jest cadimage, ale jest to płatny dodatek z opłatą co miesięczną, a ja szukam bezpłatnej alternatywy.

2. Jak wygląda współpraca dwóch programów , np. Archciad 21 na Mac osx z Windows 10. Zastanawiam się , czy w przypadku gdy zapiszę projekt w AC 21 na macu, czy otworze go bez problemu na Windows 10 ? Czy ktoś ma doświadczenie w tym zakresie ?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony śr, 13-06-2018 15:56 przez michuoz, łącznie zmieniany 1 raz

:::st. porządkowy:::
Awatar użytkownika
Reputacja: 39

Re: Dachówka/blachodachówka modelowanie oraz współpraca prog

Postautor: Rafał » śr, 13-06-2018 09:35

• 0
Chętnie coś podpowiem ale podziel proszę tematy - pytania są do dwóch różnych działów forum, łatwiej będzie innym szukać odpowiedzi.

HP Z620 Windows 10 /// MacBook Pro 15" Retina 2016, Intel Core i7 2.9 GHz, Radeon Pro 460, High Sierra (10.13.3)
ARCHICAD 21 INT/POL, Maxwell Render 4.1, Artlantis Studio 6.5

Przeczytaj!: Zasady (z)obowiązują!

Wróć do ARCHICAD